HTI BP - SOLIDNY PARTNER W DOSTAWACH MATERIAŁÓW DLA INFRASTRUKTURY I PRZEMYSŁU

W celu profesjonalnej obsługi klientów z zakresu inżynierii lądowej i przemysłu w 2008 roku powstała w Polsce sieć 6 samodzielnych spółek komandytowych HTI BP zapewniających kompleksowe dostawy materiałów  do budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, inwestycji drogowych, kolejowych oraz instalacji przemysłowych. Dzięki 15 bazom logistycznym rozlokowanym w całym kraju tworzymy wyjątkową sieć magazynów, która zapewnia naszym klientom szybką i kompleksową obsługę.

 

Spółki HTI BP wchodzą w skład europejskiej Grupy HTI International z siedzibami w Austrii, Bułgarii, Czechach, Niemczech i Rumunii. Ta z kolei jest częścią Grupy GC która posiada ponad 800 lokalizacji w 18 krajach oferując swoim klientom na całym świecie materiały z zakresu branż:

  • Instalacyjnej
  • Grzewczej
  • Sanitarnej
  • Klimatyzacji i wentylacji
  • Inżynierii lądowej i przemysłowej
  • Elektrycznej
  • Narzędziowej

Nasza filozofia „Od producenta przez Hurtownika do Wykonawcy” polega na utrzymywaniu kontaktów handlowych z wykonawcami dbając o interesy swoich Klientów. Docieramy do Inwestorów wykorzystując trójstopniowy model sprzedaży. Ta klarowna deklaracja rynkowa, uczciwość w interesach, bliski kontakt z naszymi klientami i dostawcami sprawiają, że współpraca z HTI BP jest zawsze korzystna dla każdej ze stron.

Jako ogólnopolska sieć hurtowni umożliwiamy dostęp do wszystkich materiałów niezbędnych w kompletacji dostaw dla inwestycji infrastrukturalnych i przemysłu.

Nasi Klienci to największe firmy wykonawcze jak i kilkanaście tysięcy firm instalacyjnych w całym kraju, którym dzięki wieloletniej współpracy z naszymi Dostawcami zapewniamy fachowe doradztwo techniczne i produkty najlepszej jakości w najlepszej cenie. 

Dla komfortu naszych Klientów wydajemy katalogi produktowe oraz broszury tematyczne dla nowo wprowadzanych asortymentów, a nasze mobilne służby handlowe są zawsze do ich dyspozycji w całej Polsce.

Aby przyspieszyć i ułatwić komunikację nasi Klienci mają możliwość skorzystania funkcjonalnego portalu e-commerce dostępnego na stronie www.HTI24.pl

Platforma ta umożliwia m.in. składanie zamówień oraz bieżącą kontrolę ich realizacji, zarzadzanie swoim kontem i wiele innych. Szczegóły w naszych oddziałach.
 

HTI - Klient - Doradztwo - Producent